سریال استانبول ظالم قسمت 97

سریال استانبول ظالم قسمت 97 دوبله فارسی
از من سواستفاده کردی

صبح روز بعد، سحر دنبال جرن می‌گردد. جنک که تمام شب را در ماشین خوابیده با سروصدا بیدار می‌شود. آگاه و نورتن با نگرانی جلوی اتاق ندیم هستند زیرا در قفل است. همگی فکر می‌کنند که ندیم در اتاقش تنهاست و کاری دست خود داده است. شنیز به این فکر می‌کند که حتما ندیم تا الان سم را خورده و مرده است. جنک و جمره نیز از راه می‌رسند. جنک با ضربه ای در را می‌شکند و همگی داخل می‌شوند. ندیم و جرن کنار هم خوابیده اند و همگی آنها را می‌بینند. جرن درحالی که پتو به خود پیچیده بیدار می‌شود و از حمله به اتاقش تعجب می‌کند. کمی بعد ندیم بیدار شده و به خود می‌آید. جمره با دیدن آن صحنه دلشکسته شده و از آنجا می‌رود. شنیز با دیدن ندیم که صحیح و سالم است، جا می‌خورد. پس از رفتن همگی، ندیم لباس هایش را می‌پوشد که سحر و نریمان هم می‌آیند و وضعیت را میبیند. سحر درحالی که بیرون میرود به دخترش دشنام میدهد. نریمان می‌گوید که جرن کار خلافی نکرده که شب را پیش شوهرش خوابیده است.
ندیم به جرن می‌گوید:« من یادم نمیاد دیشب کاری کرده باشم.

برای ادامه کلیک کنید

شب ندیم ,جرن ,جنک ,بیدار ,سحر ,خوابیده ,و همگی ,با دیدن ,و از ,بیدار می‌شود ,شب رامنبع

سریال استانبول ظالم قسمت 97

معاون وزارت آموزش و پرورش: اگر بخواهیم پاداش پایان خدمت را با فروش اموال بپردازیم باید ۳۲ درصد مدارس را بفروشیم! / سال ۱۴۰۰ با مشکل جدی کمبود م

دانلود آهنگ ماکان بند قصه من خیلی تلخه تو خوباشو ببین

خلاصه داستان سریال ترکی گودال قسمت ۴۲ + زیرنویس فارسی و دوبله

دانلود آهنگ راغب با نام موجوع قلبی

تردد نفت‌کش‌های ایرانی در آب‌های بین‌الملللی کار خلافی نیست/ برخی کشورها بدشان نمی‌آید ایران و آمریکا گوشه رینگ به هم ضربه بزنند

دانلود سریال ترکی زن قسمت ۵

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

اجناس فوق العاده بزرگترین ومعتبرترین مرکز فروش تاور ایران نمایندگی فروش قارچ و قهوه گانودرما فروشگاه ارزان خريد ساعت لباس لوازم سرگرمی ورزشی منزل فروردین ماه 2020 معرفی کالا فروشگاهی Instagram Takipçi Satın Al سایت سرگرمی و تفریحی دانلود رایگان اخبار خودرو سفارش اینترنتی چاپ لیبل